Yeni Sezonda Kot Ceket Modası

Modası geçmeyen ve her zaman kullanılabilecek yegane ürünlerden biridir kot cekettir. 80’li ve 90’lı yıllarda zirve her gencin vazgeçilmez kıyafetlerinden bir olup hırçın, asi, özgürlükçü ve yenilikçi bir hava veren zamanlar popülaritesini yitirse de halen kullanılıyor. Uyumlu kıyafetlerle kombine edildiğinde ise sıra dışı bir hava katmasıyla bazen giyene çok yakışıyor.

Kot Ceket Modası
Kot Ceket Modası

Bu yıl ki kot ceket modelleri ise yine daha çok gençlere hitap edecek türden. Lacivertten açık mavi ve beyazlı renk tonlarına doğru giden ve mavi tonlarını kullanıldığı kot ceketlerde yırtık modeller bu yılın modası. Yırtık kot pantolonlara beraber kot kumaşlarında başlayan yırtık modası ceketlerde de kendini gösteriyor. Göğüs kısmı yırtık olan açık mavi tonlarında ki ceketler özellikle dikkat çekiyor.

Kot Ceket Modelleri
Kot Ceket Modelleri

Kot Ceket Kombineleri

Kot Ceket Kombinesi
Kot Ceket Kombinesi

Kot ceketler mevsim geçişlerinde kullanılacak türden rahat ve kullanışlıdır. Sonbahar ve ilkbahar gibi sıcaklıkların değişken olduğu mevsimlerde size uygun bir kot ceket modelleri ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Serin bir günde üzerinize çiçek desenleriyle süslü bir uzun bir elbiseye açık renkli bir kot ceket giyerek uyumlu bir hava yakılabilirsiniz.

Kot Ceket Modelleri
Kot Ceket Modelleri

Yine kumaş ya da chino tarzı koyu renk bir pantolonun üzerine uzun kollu bir kot ceket giyerek ve ceketin kollarını bir kat katlayıp yukarı doğru çekerek bileklerinize de çeşitli aksesuarlar takarak gençliğin heyecanını ve klasik giyinmenin ağır tavrını bir arada kullanarak şık bir görüntü elde edin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.