YENİ BİR YAZ DAHA KAPIYA DAYANDI

YENİ BİR YAZ DAHA KAPIYA DAYANDI

GİYİM ÖNERİLERİ

Yeni bir yaz daha kapıya dayandı ve kışlık kıyafetlerin yerine ince yaz kıyafetleri gelmeye başladı. Her insanın kadın ya da erkek fark etmeksizin kendisine has benimsemiş olduğu bir tarzı vardır. Peki, kendime yakışan tarzı nasıl belirleyebilirim? İlk olarak vücudunuzu tanımalı ve fazla kilolardan arınmalısınız. Vücut şeklinize ve boyunuza uygun tarzı bulabilmek zor olmasa da çoğu insan tarafından olması gereken tarz benimsenmez. Çünkü insanların çoğu tarzlarını ruh hallerine göre belirlemeyi tercih eder. Uzun boylu ve fit bir vücuda sahip iseniz dar, salaş veya gömlek tarzı tercihler yapabilirisiniz. Fit vücutlu ve uzun boylu inşalara hemen hemen her giyim tarzı yakışmaktadır.

Özellikle kısa boylu hanımlar için zengin modanın birçok önerisi var. Kısa boylu bayanlar İspanyol paça pantolon giymekten kaçınıyor. Çünkü boylarının olduğundan kısa görünmesinde korkuyorlar. Oysaki İspanyol paçanın altında giyilen uzun ve ince topuklu bir ayakkabı bacaklarınızı olduğundan çok daha fazla uzun görünmesine ön ayak olacaktır. Bu durumda hem uzun boylu görünecek hem de sevdiğiniz İspanyol paça pantolonları kolaylıkla tercih edebileceksiniz.

Eğer bir bayansanız dolabınızda mutlaka topuklu ayakkabı bulundurmalısınız. Erkekler için yapılacak en doğru giyim önerisi gömlek giyiminden vazgeçememeleridir. Bazı erkekler işte takım elbise giydikleri için tatil günlerinde giymeyi tercih etmezler. Çünkü takım elbise ağırlık gerektiren bir kombin olarak bilinir. Son zamanlarda tasarlanan hem şık hem klasik bir görünüme sahip olan takım elbiseleri hemen her erkeğin üzerinde görebiliyoruz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.