Yazlık Şifon Elbise Modelleri

Sıcak yaz aylarında sizi bunaltmayacak kıyafetlere yönelmek istemeniz son derece normal. Ancak bunalmamak adına yaptığınız kıyafet seçimleriyle şıklığınızdan da ödün vermemeniz gerekiyor. Bu yüzden imdadınıza yetişen pek çok tasarım arasında giymekten en çok hoşlanacağınız kıyafetler şifon elbise modelleri olacak. Püfür püfür bir görünüm sergileyerek yaz havasını en derinden hissetmenizi sağlayacak elbiseler bu sene moda!

şifon elbise

şifon elbise

2015 Yaz Modası Şifon Elbiseler

Elbette tercihinizi vücut tipinizi de düşünerek yapmalısınız. Ancak maksi boy şifon elbiselerin bu yazın trendi olduğunu belirtelim. Seçiminizi mini etekli elbise çeşitlerinden yana da yapabilirsiniz. En azından boydan kloş kesim modelleri seçin. Böylece yine modadan ve yılın trendlerinden uzaklaşmamış olursunuz.

Renk seçiminde ise pastel tonlara ağırlık vermenizi öneririz. Pastel renk tonları ile hem ayakkabı kombinini daha kolay yapabilirsiniz hem de kıyafetinize uygun makyaj renklerini seçmekte asla zorlanmazsınız. Çiçek desenli şifon elbiseler 40 yaş üstü bayanlar için ideal. Eğer 20’li yaşlardaysanız desensiz ya da modern desenlere sahip elbiselere yönelmeniz çok daha doğru bir tercih olacaktır.

elbise

elbise

Çift renk modası bu sene de devam ediyor. Geçtiğimiz yıl elbise modellerine damgasını vuran alacalı desenlerin de bu sene popülerliğini koruduğunu bilmenizde fayda var. Eğer sade bir şifon elbise yerine daha hareketli modelleri tercih etmek isterseniz alacalı desenli elbiselere mutlaka bir şans tanıyın deriz. Asla pişman olmayacaksınız!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.