Yaz Modasına Damga Vuracak Modeller

2016 yılı yaz ayına damga vurmak isteyen kadınlar cilt bakımlarının ardından popüler renk ve desenlerde giysi ve mayo tercihinde bulunurlar. 2016 yılının yaz aylarına damga vuracak elbise türlerinin başında pijama elbiseler gelir. Gecelik şeklinde görünen saten ve tül ağırlıklı elbiseler özel gün ve gecelerde en sık görülecek elbise modellerden birisi olacaktır.

2016 İlkbahar Yaz Modası

Yaz Modasında Ceket Modelleri

Yaz modasına damga vuracak elbise türlerinden biriside boxy ceketler olmuştur. Ceket modelleri genellikle bol ve kısa paça pantolon ile tercih edilir.

2016 İlkbahar Yaz Modası

Yaz yazlarında özellikle deniz kenarlarında en çok görülecek elbise modellerinden birisi omzu açık tek parça elbise modelleridir. Yaz aylarında tercih edilecek modellerinde kumaş seçimi çok önemlidir, insan tenini yakmayan ve terletmeyen kumaş türlerinin başında keten kumaş gelir.

2016 İlkbahar Yaz Modası

Elbise ve etek modellerinin yer aldığı bu kumaşta renkler gri, fildişi ve açık kahve renkleri vardır. Yaz aylarında vitrinlerde yer alacak siyah elbiseler ise delikli modellerden ibaret olup,  görüntü olarak seksi bir yapıya sahip olacaksınız. Özel günlere damganızı vuracağınız elbiseler yırtmaç ve dantel yönleri ile ortaya çıkar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.