Uzun Kazaklar ile Stil Oluşturun!

Sonbahar kış sezonunun kapımızda olduğu şu günlerde kış için stil yaratma telaşı da başladı. Gardırobunuzda bulabileceğiniz uzun kazaklar ya da yeni satın alacağınız uzun esneyen kazaklar stilinizde muhteşem bir farklılık yaratacak olan parçalardır. Renk renk satın alacağınız uzun kazaklar, tek parça olarak oldukça ideal kombinler yaratabileceğiniz starlarınız olacaktır.

uzun kazaklar
uzun kazaklar

Kombin Önerileri

Uzun kazaklarınıza gideceğiniz yere göre farklı aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Gri ve siyah uzun kazak tercihlerinizde deri detaylar son derece şık olacaktır. Der bileklik ya da deri saç aksesuarları son derece şık bir tamamlayıcı olabilir. Bunu yanı sıra renkli kazak kullanımların daya da beyazda bürünmek istediğiniz havaya göre farklı aksesuarlar ile renk katmanız mümkün. Özellikle beyazı hem deri detaylı kullanabilir hem de çeşitli renkler ya da rengârenk takılar ile kombinleyebilirsiniz.

Ayakkabı seçiminde kısa botlar ya da çorap çizmeler ideal seçimlerdir. Kısa ayakkabılarınızdan dışarı doğru çizgili ya da düz olan çorapların çıkışı farklı bir hava katacak kombinlerdir.

kazak modeli
kazak modeli

Uzun kazağınız eğer yakalı ise saçlarınızı ya toplayanı ya da bastırın. Kabarık saç detayı hoş olamayabilir. Açık yaka kazaklarda ise salınan kabaran saçlar hoş durur.

Yaratacağınız kombinlerde mutlaka stilinize uyumlu olacak gözlükleri kullanmayı ihmal etmeyin. Farklı ve idealist bir şıklık katacak olan bu kreasyonlar ile moda dergilerinden çıkmış görüntüsü yaratmanız olasıdır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.