Uzun Abiye Modelleri

Gece davetlerinin, özel günlerin en çok tercih edileni uzun abiye modelleridir. Daha zarif bir görünüm sağlayan bu modellerin çeşitleri arasından karar vermek zor. Uzun abiye modellerinde balık kesim, A kesim, uzun derin yırtmaçlar, etek bölümünde fırfırlar gibi sayısızca modeli var. Eee böyle olunca seçim yapmakta zor oluyor haliyle.
Kadınlar vücut tiplerine göre giyinmeyi baz alırlar ise elbise seçimleri daha kolay olur. Uzun abiye elbise seçimlerinde, kum saati vücut tipi için basen bölgesine kadar oturan ve aşağıya doğru A kesim olarak tasarlanan modeller tam olarak sizin için. Kumaş seçimi ise üzerinize oturan saten veya kadifeden yana olmalıdır. Bu detaylar sizi gecenin en güzel kadını yapmak için yeterli olacaktır.
Elma tipi vücut şekline sahip kadınlar ise karın ve bel bölgenizi saklayacak modellerden uygun olanını seçmelisiniz. Derin V yaka, göğüs dekolteli uzun abiye modelleri ile sıklığı yakalamak sizin için vazgeçilmez olacaktır. Ayrıca bel ve boyun bölgesinde bulunan işlemelerden, taşlı desenlerden ve payet tarzındaki detaylandır uzak durmalısınız. Dikdörtgen vücuda sahip kadınlar, çok fazla kıvrıma sahip olmadıkları için elbiseler ile vücut hatlarını daha kıvrımlı hale getirebilirler. Omuzları geniş gösteren, bel bölgesini saran, etek kısmının fırfırlarla genişletilmiş elbise modelleri hem vücut hatlarınızı daha kıvırma hale getirecek hem de mükemmel bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Son olarak armut tipi vücuda sahip olan kadınlar omuz bölgeleri daha hareketli olan uzun abiye modellerini tercih edebilirler Böylelikle Vücudunuzun üst kısmını daha dolu gösterme dikkatli basen bölgenizden çekebilirsiniz. Omuz detaylarında bulunan taşlı işlemeler, fırfırlar ya da göğüs dekolteli elbiseler ile vücudunuzu orantılı gösterebilirsiniz. Göğüs kısmından aşağıya doğru bollaşan elbiseler basen bölgenizi saklayacaktır. Bu modelde tasarlanmış uzun abiye modeller ile kendinizi çok rahat hissedecek ve zarif görünümü yakalayabileceksiniz.
Uzun abiye modellerinde her vücut tipine uygun şekillerde tasarlanmış elbiseler bulabilirsiniz. Her yaşa ve bedene uygun uzun abiye modelleri kadınların en çok tercih ettiği elbiselerdir. Bir çok yaka kesimleri ve desenleriyle detaylandırılarak tasarlanan bu modeller her kadının tarzına hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Özgüvenli ve cesaretli giyinmeyi seven kişiler, uzun abiye modellerinde derin yırtmaç detaylı elbiseler veya derin sırt dekolteli elbiseler sizler için tasarlanmıştır. Bu modeller ile davetlerin en cesur kadını olabilirsiniz. Tüm bu model çeşitlerini saç, makyaj ve kullanacağınız aksesuarlar ile tamamlayarak trend görünümü sağlayabilir aynı zamanda şıklığı ve zarafeti sergileyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.