UFO Isıtıcı

UFO ısıtıcı soğuk havalarda ortamı ısıtmak için kullanılan araçlardır. Evin herhangi bir odasında, ofiste ya da işyerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu ısıtıcılar ortamı ısıtarak kış aylarında daha konforlu bir yaşam tarzı sunar. UFO ısıtıcılarda dikey ya da yatar şekiller olabilir. Dar alanlarda dikey ufolar tercih edilirken geniş alanlarda yatar ufolar tercih edilir.

UFO ısıtıcı tercihe göre duvara monte edilerek ya da ayaklı bir şekilde taşınabilir halde kullanılabilir. Sabit bir odada tutulacaksa duvara monte etmek daha kullanışlıdır ve daha az yer kaplar. Fakat sürekli gezdirilmesi gerekiyorsa ayaklı modeller tercih edilebilir. UFO ısıtıcılarda genel olarak 3 kademe bulunur fakat modeline göre 2 kademeli olanları da mevcuttur. Kademe yükseldikçe ortam daha çok ısınır. Elektriğe bağlı olarak prize takılarak çalışırlar.

UFO Isıtıcı Fiyatları

UFO ısıtıcı fiyatları ufonun kalitesine, modeline ve sahip olduğu kademe sayısına göre belirlenmektedir. Eğer sizler de kaliteli ve uygun fiyatlarda bir UFO ısıtıcıya sahip olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.