Swatch Saat Çeşitlerinin Genel Özellikleri

Farklı koleksiyonlarına bağlı olarak birbirlerinden oldukça farklı pek çok modeli bulunan Swatch saatler, her zevke uyum gösterecek bir yapıdadır. Pil ömrü, saatin modeline göre ufak değişiklikler gösterse dahi genel anlamda 2 ile 3 yıl arasında değişmektedir. Gelişmiş mekanizmaları sayesinde ölçümlerini en doğru hassaslıkta gerçekleştirmektedir. Bu saatlerin bir özelliği de su geçirmez ve paslanmaya dayanıklı oluşudur.

Saatlerin farklı bir diğer özelliği ise gece görüşünde fayda sağlayan fosforlu yapılarıdır. Farklı ihtiyaçlara uyum gösteren modelleriyle şıklığı daha işlevsel bir hale getirmek böylece mümkün olmaktadır. Takvimi gösteren modelleriyle zamanı tam anlamıyla ölçebilirsiniz. Kordonları bileği tam saracak şekilde ayarlanabilir. Metal kısımların takılıp çıkarılma imkânı bulunmaktadır.

Swatch Saat Çeşitleri İle Tarzı Yakalamak

Plastik, metal ya da deriden imal edilen fraklı kayışlara sahip klasik ya da spor saat modelleri arasında stilinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Klasik modeller daha klas bir görüntü çizilmesini sağlarken Swatchsaatlerin kadınlara özel daha ince ve zarif çeşitleri de bulunmaktadır. Özel günlerde takılacak taşlı ya da taşsız çeşitlerle çabasız şıklığın keyfini çıkarmak mümkün.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.