Straplez Sütyen Kimler için Uygun Değildir

Yanlış sütyen seçimi, göğüslerin daha güzel görünmesini sağlamak yerine daha çirkin görünmesine neden olur. Özellikle büyük göğüslü kadınların sütyen seçimlerinden azami özen ve dikkat göstermesi gerekir. Zira, yanlış sütyen seçimi en fazla büyük göğüslü kadınları mağdur eder. Doğru sütyen ise hem büyük göğüslerin toparlanmasını hem de daha güzel görünmesini sağlar.

Straplez Sütyen
Straplez Sütyen

Sütyen Modelleri ve Sütyen Seçimi

 

Straplez Sütyen
Straplez Sütyen

Sütyen seçmek kolay gibi görünen ancak o kadar da kolay olmayan bir şeydir. Doğru sütyen giydiğiniz kıyafetin üzerinizde daha güzel durmasını sağlarken yanlış sütyen seçimi sizi olduğunuzdan daha hantal gösterebilir. Doğru sütyen modeli ile göğüsleriniz deki deformasyonu saklayabilirsiniz ancak yanlış sütyenle göğüslerinizin daha sarkık görünmesine neden olabilirsiniz. Bu nedenle sütyen seçiminizi yaparken moda olan ya da çok beğendiğiniz bir model yerine sizin vücut ölçülerinize ve göğüs yapınıza uygun modelleri seçmeye özen göstermelisiniz.

straplez sütyen
straplez sütyen

Sütyenler genel olarak toparlayıcı, dolgunlaştırıcı, askılı, askısız, penye, destekli vb. modelleri olan bir iç çamaşırı dır. Sütyen her yaşta kadının kullandığı bir çamaşırdır. Ancak 20 yaşındaki bir genç kız ile 60 yaşındaki bir kadının aynı sütyen modelini kullanması mümkün değildir. 20 yaşında tüm modelleri kullanma şansına sahip olabilirsiniz ancak 60 yaşında elastikiyetini kaybeden göğüsleri toparlamak için özel sütyenler kullanmalısınız.

straplez sütyen modeli
straplez sütyen modeli

Straplez sütyenler de özellikle göğüs dekolteli elbise ve bluzlarla birlikte kullanılan bir sütyen modeli. Aslında günlük kullanım için çok rahat olduğu söylenemez. Staplez sütyenler özelikle büyük göğüslü kadınların uzak durması gereken bir sütyen modelidir. Büyük göğüslü kadınların mutlaka kalın askılı sütyen kullanması gerekir. Bu tarz sütyen kullanılacaksa straplez sütyen kullanımı sadece özel kıyafetlerle sınırlı tutulmalıdır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.