Sonbaharda Dış Giyim Trendi

Mevsimlerle birlikte dış giyimde de değişiklikler görülüyor. Geçen yaz, mevsimin hava şartlarından dolayı dış giyim biraz geri planda kaldı. Yine de dışarı çıkarken üzerine bir şey almak isteyenlerde ince hırka modellerini veya kısa kot ceketler zaman zaman görülmedi değil. En basitinden şal modelleri sıklıkla görüldü. Sonbaharda dış giyim elbette daha ön planda olacak. Sonbahar deyince akla ilk gelen şeylerden biri trençkotlardır. Neredeyse sonbahar ile bütünleşmiş haldedirler. Sonbaharın eskimeyen modası denilebilir. Genellikle çok uzun olmayan modelleri tercih ediliyor.

sonbaharda giyim

sonbaharda giyim

Trençkotla birlikte deri ceketin de mevsimidir sonbahar. Deri ceket, hafif serinlik hissi uyandıran tüm mevsimlerde tercih edilir. Sonbaharda da tişört veya ince buluz üzerine, çoğunlukla da skinny pantolon ile birlikte kullanıldığı görülüyor. Hem kısa hem uzun modelleri seviliyor, siyah, kahverenginin farklı tonları ve bordo rengi deri ceketlerde en sık görülen renkler arasında bulunuyor.

giyim modası

giyim modası

Sonbahar trendinin bir diğer trendi ise salaş hırka modelleri ve pançolar. Kalın ilmekli olan, kazakvari görünümü olan hırkalar oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Pançolarda ise polar ve triko modeller en sevilen modeller. Keçeden üretilen pançolar kullanım rahatlığı açısından çok sık tercih edilmiyor.

Sonbahar Renkleri

Sonbaharda canlı renkler çok sık görülmez bilindiği gibi. Ancak turuncu, kahverengi, yeşil ve bordoyu sıklıkla görebiliriz. Bu renkler krem rengi tonları ile kullanılıyor. Trençkotlarda en çok tercih edilen renkler; lacivert, siyah ve krem rengi. Bu mevsimde krem rengi, yazın beyazının yerini alıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.