SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE PUF MONTLAR

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE PUF MONTLAR

Soğuk kış günlerinden geçiyoruz. İçeride de dışarıda da donuyoruz. Kimi şehirlerde insanlar eksi otuz dereceleri gördüklerini söylüyorlar. Hal böyle olunca da böylesi günlerde hem içimize giydiklerimize, hem sokağa çıkarken giydiklerimize dikkat etmemiz gerekiyor.

Bu sezon ise bu  olağanüstü soğuklardan korunmamız için karşımıza sıcacık puf montlar çıkıyor. İster uzun, ister kısa olan bu pufidik montlar hava ne kadar soğuk olursa olsun, bizi tüm hava şartlarından koruyacak ve soğukta korkmadan yürümemize izin verecek yeterlilikte. Son derece şirin göründüğünü de kimse inkar edemez.

Nasıl Kullanılır?

Hangi yaşta olursanız olun, bu montlar bir harika. Hem sıcacık, hem yumuşacık. Eh daha ne olsun ama değil mi? Üstelik karşımıza öylesine tasarımlar çıkıyor ki, kişiye daha başka bir cool hava veriyor. Neon renkte kapitone modeller, baskılı olanlara kadar bir çok değişik modeli bulunuyor. Gece mavisi, beyaz, şarap rengi, sıkça kullanılan renkler. Peki, bu montlar kilolu göstermez mi sorusuna ise şu yanıt verilebilir. Burada önemli olan işin püf noktasını iyi bilmek.

puf mont modeli

Yani, birkaç örnek vermek gerekirse, eğer kilolu görünmekten korkuyorsanız, siyah, kahverengi gibi olan tonlardaki modelleri tercih etmelisiniz.

Kısa boylu görünmemek ve soğukta üşümemek için ise mutlaka ne çok uzun, ne çok kısa olan modelleri değil, orta boylu olan modelleri seçmelisiniz. Bir diğer önemli olan konu ise içine giyilecek olanlar, dar paça pantolon, kalem etek bu giysiler ile tamamlanabilecek olan ürünler.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.