Önü Kısa Arkası Uzun Elbise

Klasik modellerin haricinde önü kısa arkası uzun elbiseler de çok kişi tarafından tercih edilebiliyor. Tasarımcılar sayesinde değişik desenler ile yapılan harika modeller arasından biri. Uzun elbise modelleri mi daha güzel yoksa kısa elbise modelleri mi diye düşünenler tüm kadınlara hitaben bir tercih olabilir.
Önü kısa arkası uzun elbiseler belden oturtmalı, etek bölgesinde daha kabarık bir görünüm sunmaktadır. Bu modeller ile iddialı ve havalı görünmek kaçınılmaz. Tasarımcıların her kumaştan yaptığı ve birçok desenin bulunduğu çeşitler ile kendi tarzınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Önü kısa arkası uzun elbiseler farklı bir duruş sergilemek ile birlikte genellikle bacaklarına güvenen kadınlar için harika bir tercih olsa gerek. Uzun ipli ayakkabı modelleri ile elbisenizi tamamlayabilir, değişik bir tarz oluşturabilirsiniz. Gösterişli ve iddialı görünüm sunan bu modeller bu senenin trendleri arasında yerini alıyor. Ve uzun elbise modellerine göre önü kısa arkası uzun elbiselerde dilediğinizce rahat hareket edebilirsiniz.
Günümüzde artık bu modelleri gelinliklerde bile görebiliyoruz. Farklı bir tarz yaratmak isteyen gelin adayları için de tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yeni moda. Vücudun üst kısmını oturtmalı alt kısmına doğru kabarık ve değişik kesimlerle tasarlanan modellerin çeşitliliği oldukça fazla. Bu modeldeki gelinlikleri bütçelere uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.
Önü kısa arkası uzun elbiseler tercih ettiğinizde ayakkabı seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Burada en çok dikkat çeken ayaklarınız olacak. Genellikle bu modelin altına açık ayakkabılar tercih ediliyor. Kapalı bir ayakkabı, bacak boyunuzu kestiği için açık ayakkabılar daha hoş duruyor. Ayakkabılarınızın şıklığı ve zarafeti ile bir bütünlük sağlayabilirsiniz.
Askılı, düşük omuzlu, kayık yaka veya uzun kollu gibi binlerce çeşit ve modeli olan bu elbise tarzlarından herhangi biriyle istediğiniz dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Klasik kesimlerin dışında olan önü kısa arkası uzun elbiselerle farklılık yaratabilirsiniz. Uzun kuyruk kısmını dilerseniz tülden veya dantelden yana tercih edebilirsiniz. Üst bölümünde taşlı işlemelerin olması elbise üzerinde dengeyi sağlayacaktır.
Önü kısa arkası uzun elbise modellerinde tercih edeceğiniz takılarda önemlidir. Diğer elbiselere nazaran daha gösterişli bir model olduklarından dolayı sade takılarla tamamlamanız gerekir. Örneğin uzun kuyruklu modellerden yana tercih kullandıysanız takılarınız sadece tamamlayıcı parça olarak tercih edilmelidir.
Hem elbiselerin gösterişli hem takıların fazla abartılı olması yanlış bir tercih olur. Elbise ve aksesuarlar ile bir bütünlük sağlarsanız organizasyonun en zarif davetlisi olabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.