Nike Eşofman Takımı Bayan

Kıyafet çeşitlerinde rahatlık denilince akla eşofman takımları gelmektedir. Bay ve bayan için ayrı tasarımlara sahip eşofman takımları vardır. Nike eşofman takımı bayan modellerinde oldukça fazla çeşit vardır. Nike markasında her bayanın zevkine hitap edecek modelde ve renkte eşofman takımı bulmak mümkündür. Nike, sporu hayatının yaşam felsefesi haline getirenlerin ve rahatlığa önem verenlerin tercihidir. Her sezon ayakkabı ve eşofman kategorisinde en önde yer alan marka her sezon ürünlerine bir yenilik katmaktadır.

Yoğun iş temposu bulunanlar spora vakit ayıramamaktan şikayetçidir. Oysaki Nike eşofman üst ve altları günlük kıyafeti yerine giyilebilecek ürünlerdir. Sadece sporda giyilen klasik takımların yerine yepyeni tasarımlarla müşterilerinin huzuruna çıkmıştır. Nike, genellikle bayan eşofmanlarını takım olarak üretmez. Ama birbiriyle takım olarak eşleştirilecek tasarımda alt ve üstler üretir. Renkli ve canlı kombinasyonların yanında ağır ve soft renklerden takımlar da bulmak mümkündür. Spora severek gitmek veya kendini her anında spor yapar konumda kabul etmek için Nike eşofman takımları idealdir.

Rahat ve konforlu dünya spor markaları arasında yer alan Nike hanımların kullanacağı çok güzel eşofman takımları üretmektedir. Farklı renklerde üretilen takımların üstlerinde parlak hırkalar, tişörtler, fermuarlı üstler görmek mümkün. Altta ise çeşitli renkler bilekten lastikli veya lastiksiz altların yanında desenli desensiz taytlar bulunur.

Kışlık Nike Bayan Eşofman Takımları

Amerika Birleşik Devletleri’nin spor giyim devi Nike eşofman takımı bayan çeşitleri yaz ve kış aylarında giymeye uygun farklı kumaşlardan üretilmiştir. Sıcak tutacak Sherpa stili eşofman üstü ve kombin yapılan altıyla harika bir takım oluşturur. Eşofman takımı sıcak tutmanın yanında tarz bir hava oluşturmaya yardımcıdır. Sherpa stili takımlar antrenman eşofmanlarından ilham almıştır. Yumuşak yünlü kumaş kullanılarak üretilmiştir. Klasik eşofman görüntüsünü değiştirmek için değişimli kapitone paneller konulmuştur. Hem neşeli hem tanıdık bir tarzı olan eşofmanlar yeni renk bloklarıyla süslenmiştir.

Sıcak tutan ve yumuşak dokuya sahip olan Sherpa Fleece ve kapitone kumaşların içinde dokuma astar kullanılır. Dokuma astarla eşofmanın yalıtım sıcaklık düzeyinin artırılması sağlanmış olur. Eşofman takımının üstünde bulunan ön cepler eşyaları koymak için yerleştirilmiştir. Fitilli yapısıyla kullanıcısını soğuktan korur. Sıcağı içeri hapsedip dışarı çıkmasını engeller. Nötr tele renklerin karışımından elde edilen göz alıcı renklerden çeşitleri vardır. Dikkat çekici tasarımı hanımları kendine hayran bırakır. Bol kesimli ve geniş yapılı ürün %100 kaliteli kumaştan üretildiğinden makinede yıkanabilir. Bozulmadan yıllarca kullanılabilir. Arka kısmında uzun olan model bacakları daha fazla korur. Fermuarın asimetrik olması tasarımın farklılığını ortaya koymaktadır.

Yazlık Nike Bayan Eşofman Takımları

Farklı materyaller kullanılan Nike eşofman takımı bayan çeşitlerin üretiminde son dönem teknolojisi tercih edilmektedir. Klasik eşofman takımlarından farklı olması Nike markasını talep edilir kılmaktadır. Hareketli yapıya sahip olan hanımlar yaşamlarının her anında spor giyinmek isterler. Spor devi Nike ürettiği harika modellerle sportif yapıdaki hanımların bu isteklerine cevap vermektedir. Üstlerde tam boy fermuar uygulanmaktadır. Dik ve balıkçı yakalar hakimdir. Tasarımlarda çok farklı renkler uygulanır. Manşetler elastiktir. Bel kemeri ayarlanabilir kordonlu elastiktir. Geniş ve dar parça alternatiflerin bulunduğu eşofman takımlarından nem yönetimi sağlayan teknolojiler kullanılmıştır.

Yaz aylarında sportif stiline yeni bir tarz katmak isteyenler nike eşofman takımı bayan ürünlerini değerlendirmelidir. Farklı modellerde üretilen eşofmanların son dönemlerde en fazla tutulanı NikeTech Pack ceket ve alttan oluşan takımdır. Ultra hafif malzemeden üretildiği için ne kadar hareket edilirse edilsin kuru kalmayı sağlar. Kolların üst kısmında opak olan kumaş altlara doğru şeffaflaşarak farklı bir hava oluşturur. Makinede rahatlıkla yıkanan ürünlerde asla bozulma olmaz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.