Lohusa Gecelik

Rahat bir dönem geçirmeniz için özel olarak tasarlanan lohusa gecelik modelleri tamamen annenin konforunu gözetmektedir. Gecelik modelleri her annenin rahatlık anlayışı farklı olduğu için farklı özelliklere sahiptir. Bu modellerin bazıları gün içinde giymeniz içinde uygun tasarıma sahip olduğu gibi bazı modellerde doğum sonrası çocuğunuzu rahat bir şekilde beslemek için önü düğmeli ya da çıtçıtlıdır. Her şey annenin ihtiyacına yönelik olduğundan esnek kumaşlar seçilmektedir. Böylece gecelikler rahatsızlık yaratmaz, hareketinizi kısıtlamaz. Kumaşları da terletmeyen ve nefes alan özelliklere sahiptir.

Lohusa Gecelik Fiyatları

Gecelik fiyatları tamamen sizin tercihlerinize göre şekillenmektedir. Lohusa gecelik modelleri seçerken daha işlevsel ürünler seçerseniz bu ürünler çok özellikli olduğu için fiyatı arta bilmektedir. Yine seçtiğiniz ürünün saten kumaş gibi pahalı kumaşlardan yapılan modelleri de yüksek fiyatlıdır.

Fiyatı etkileyen bir diğer unsurda pijama takımını tek mi yoksa paket şeklinde mi aldığınızdır. İçinde terliği ve sabahlığı da bulunan paketler normal takımlara göre pahalı olabilmektedir. Ama sizin kombin yapmakla uğraşmanıza gerek kalmaz. Birbirinden güzel modellere bakmak için https://www.lohusasepeti.com/lohusa-gecelik sitesine gidebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.