Kot Gömlek Nasıl Giyilir?

Her bayanın dolabında mutlaka en az bir adet bulunan kot gömlek modelleri son yıllarda pek çok bayanın kurtarıcısı oluyor. Açık ve koyu tonlarda tasarlanan kot gömlekler farklı modelleri ve tarzları ile tüm kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek önemli bir parçadır.

kot gömlek
kot gömlek

Son dönemlerde moda haline gelen kot gömlekleri kot pantolonlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz. Pantolon ya da gömleğinizin tonunu diğerinden daha farklı seçerseniz göz yormayan bir stil yaratmış olursunuz.

Kot Gömlek Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Deri pantolon giymek istiyorsanız kot gömlekler deri pantolonların en iyi tamamlayıcısıdır. Deri pantolonlarınız ve kot gömlekleriniz ile yarattığınız stilinizi klasik stiletto topuklu bir ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

kot gömlek kombinleri

Renkli pantolonlar ise spor ve şık bir hava yakalamak isteyen bayanlar için idealdir. Kot gömleklerinizi renkli pantolonlar ile giyerken altına yine stiletto ya da şık bir spor ayakkabı giyebilirsiniz.

Kot Gömlek Modeli

Kot gömlek ve beyaz pantolon kombini ise yapabileceğiniz en garanti kombindir. Özellikle yaz aylarında beyaz pantolon ve kot gömlek ikilisinden kendinize alternatif ve şık bir stil yaratabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.