Kış Trendleri

Her mevsimde farklı bir moda, farklı bir tarz oluşturuluyor. Kış mevsimi ile birlikte de yeni bir kış trendi görülecek. Yazlık giysiler yavaş yavaş rafa kaldırılıp sıcak tutan, rahat ve şık giysiler kullanılmaya başlıyor. Mevsim kış olunca öncelik elbette uzun kollulara veriliyor.

Yün ve triko kazaklar kış mevsiminde asla eskimeyecek olan bir moda. Son birkaç yılda, bol ve uzun kazaklar, onlarca farklı kombinle kullanılabilir olması açısından ve oldukça rahat olması açısından en sık tercih edilen kazak modeli oldu.

Gerek eteklerle, gerek şortlar veya skinny pantolonlarla olsun, oldukça şık kombinler oluşturulabiliyor. Ayrıca boyfriend pantolonlar da bu kazaklar için en uygun modellerden biridir. Triko kazaklar ayrıca kısa deri ceketlerle tamamlanarak güzel kombinler oluşturulabiliyor.

Hırkalar ve Ceketler

Soğuk havalarda çoğu zaman hayat kurtarıcı olan bir giyim ürünü de hırkalardır. En klasik hırka modeli kapüşonlu ve fermuarlı olan ince modellerdir. Ancak mevsim kışken yün ve polar hırkalara daha fazla ilgi gösteriliyor elbette. Kemik düğmeli ve deri ayrıntıları olan hırka modelleri geçen yıl en sık görülen hırkalardı. Bu sene ise büyük ve bol, düğmesiz ve kemersiz, salaş hırka modelleri daha çok ön olanda olacak gibi. Bu hırkaların tamamlayıcı aksesuarı ise boyunluklar olacaktır.

kış trendleri hırka modelleri
kış trendleri hırka modelleri

Hakim yakalı ceketler her yıl olduğu gibi bu yıl da ön planda olacak. Ne çok uzun ne de çok kısa olmayan ceket modelleri tercih edilecek. Kot ceketler ise bu yıl kadife ceket modellerinden daha fazla ön planda olacak.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.