Kış Sezonu Bayan Elbiseleri

Bu sezonda önceki sezonlarda olduğu gibi, oldukça canlı renkler ve farklı modeller, kış sezonunda bayanlar için hazır. 2016 kış sezonu, optik ilizyon sağlayan kıyafetlerin çoğunlukta olduğu bir sezon olacak. Siyah-beyaz grafik desenlere sahip kıyafetler, bu sezona damgasını vuran tasarımlardan bir tanesidir.

kış modası
kış modası

Bazı tasarımları, kış soğuğunda giymek gerçekten de cesaret işi olacak. Bazı kıyafetler ise görünce insanın içini ısıtan cinsten kıyafetler. 2016 kış sezonu, tasarlanan kıyafetler arasında kürkler artık pek yer almıyor. Hayvan hakları yasalarından sonra, kürk üretimi de oldukça azalmış durumda.

2016 Kış Sezonunda Neler Var?

Kruvaze ceket ve kaban modelleri, bu sezonda bayanların ilgisini çeken modeller arasında yerini aldı. Kalın kumaşlar kullanılarak elde edilen bu modeller, en çok feminen tarzı yansıtan modeller arasında yerini aldı. Bazı hayvanların öldürülmesi ile elde edilen kürkler, artık yerini suni kürklere bıraktı. Suni kürkleri de gerçeklerinden ayırmak nerede ise olanaksız.

moda
moda

Bu sezonda bayanların da artık gönül rahatlığı ile giyebileceği, birbirinden şık kürk modelleri var. Kadife kumaşından tasarlanan kıyafetler, bayanların vazgeçemediği tarzlardan bir tanesidir. Özellikle, davetlerde giyilebilecek tarzda kıyafetler arasında yer alıyor ve bayanların asil duruşunu temsil ediyor.

Yeni Sezon Kış Elbise Modeli
Yeni Sezon Kış Elbise Modeli

Bu sezonda yine tercih edilen modellerden bir tanesi de militer kıyafetler. Asker kıyafetlerini andıran bu modeller yine bayanların günlük giyebilecekleri tarzda kıyafetlerden bir tanesidir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.