Kilo Problemi Olan Bayanların Mayo ve Bikini Seçimi

Bayanların en büyük problemlerinden birisi de yaklaşan yaz döneminde plajda ne giyecekleridir. Tatil yaklaşırken mayo ve bikini arayışına geçilir. Tatil sezonunun açılması ile tatil hazırlığı yapan bayanların, en büyük sorunu,  vücut şekline göre mayo ve bikini seçimi için karar verme aşamasıdır. Mayo ya da bikini alırken vücut biçimine göre karar vermek önemlidir.

kilo problemi ve mayo seçimi
kilo problemi ve mayo seçimi

Karın bölgesinde fazlalığı olan bayanların bikini yerine mayo ya da mayakoni tercih etmesi gerekir. Koyu renkli kıyafetlerde olduğu gibi koyu renk mayolar da vücudu daha ince gösterir. Kilolu bayanlar desensiz plaj giysilerini tercih edebilir. İnce görünmek isteyen bayanlar bu tür detaylara dikkat ederek plajda şık bir görüntü sergileyebilir.

Kilolu Bayanların Seçim Yaparken Dikkat Etmesi Gerekenler

Çoğu bayan, bikini giymekten hoşlanırken kimisinin tercihi de mayo ya da mayokiniden yanadır. Kilolu kadınların seçim yaparken vücut ölçülerini daha ince gösterebilecek mayo ya da mayokini tercih etmeleri önerilebilir. Bikini giymek isteyen kilolu bayanlar ise, basenlerini kapatacak türde bikini seçimi yaparak basen bölgesindeki fazlalığı kapatabilir.

mayo seçimi

Şeritleri kalın olan desenler göz yanılmasına neden olabileceğinden fazlalıkları da kapatmak iyin iyi bir hiledir. Bazı mayoların, bikinilerin ya da mayokinilerin kumaşları kalın ve sert kumaşlardır. Bu kumaşlara sahip ürünler tercih edilebilir. Her kadın plaj giysileriyle dikkat çekmek ister. Detayları dikkate alan bayanlar vücutlarını iyi gösterecek maya ya da bikinilerle plaj şıklığı yaşayabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.