Kat Karıştır Tarzını Yarıştır

Bilindiği üzere moda herkesin giydiğini giymek değil, kendine yakışanı giyerken farkını ortaya koyabilmektir. Diğer insanlardan farklı kullandığınız parçalar, aksesuar seçimleriniz, saç ve makyajınız tarzınızı oluşturan ve sizi diğer insanlardan ayıran önemli detaylardır. Yaz aylarının geldiği şu günlerde tarzınızı konuşturmanın tam da zamanı aslında.

Yaz Elbiseleri
Yaz Elbiseleri

Yaz demek cıvıl cıvıl renklerin bir araya getirilmesi ve ortamlarda renkli kişiliğinizi ortaya koyabilmek demektir. Sınırları ve çizgileri yıkarak yeni şeyler denemek için yazdan daha uygun bir zaman dilimi olamaz. Bilindiği üzere takım bikini modası geçtiğimiz yıllarda tarih olmuştu, bunun yerini üst tarafa farklı alt tarafa daha farklı renk parçalar tercih ederek daha renkli daha değişik kombinler moda olmuştu.

Yaz Elbiseleri
Yaz Elbiseleri

 

Aynı renk çeşitliliğini plajlardan sokağa taşıyarak da farkınızı ortaya koyabilir ve rengi plajlardan sokaklara taşıyabilirsiniz. Yaz aylarında genellikle beyaz renk tercih edilse de bunun yerine daha renkli seçimler yapmak hiç de yanlış değil. Yazın gelişi ile gardırobunuzun derinliklerini araştırmanın ve kombinlenerek yeniden kullanmanın tam zamanı. Modası geçmiş bluzlarınızı ya da artık modelini sevmediğiniz kotlarınızı birkaç ufak dokunuşla yeniden kullanabilir ve yaz aylarında kimse ile pişti olmadan özgürce dolaşabilirsiniz.

Yaz Elbiseleri

T-shirt ya da bluzlarınıza yapacağınız ufak dokunuşlar onları yeniden tarzınızın bir parçası yapmak için yeterli olacaktır. Herkesin giydiklerini giymek ve üniforma giyer gibi tek tip dolaşmak hiçbir zaman modanın tam anlamıyla karşılığı olmamıştır bu sebeple biraz ince düşünce ile kendi modanızı yaratmalısınız.

Sonraki İçerikDERİ CEKETTEKİ O GÜZELLİK
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.