Kapıda Ödeme İle Yapılan Alışveriş Siteleri

Kapıda ödeme devri her ne kadar yeni bir devir olsa da son 10 yıl içerisinde hayatımızın içindeydi. Hatta televizyonlarda çıkan satış reklamlarında satın alınan ürünlerin tamamına kapıda ödeme yapılırdı. Normal fiyatı 3000 TL olan telefona 199 TL verdiğiniz zaman neden kapıda ödeme yapıldığını anlıyordunuz. Kapıda ödeme her ne kadar güvenlikli bir seçenek gibi görünüyor olsa da aslında ilgili firmanın veya butiğin güvensiz olabileceğini teşkil edebilir. Bu sebeple kapıda ödeme seçeneği mevcut diye güvenmeyin. Çünkü sizlere sipariş esnasında verilen bilgilerde kapıda kontrol edebilirsiniz cümlesi pek çok kargo firması için geçersiz bir olaydır. Kargo firması sizlere teslim aldığınıza dair imza almadan önce kargo poşetini açtırmayabiliyor. Bu sebeple sadece kapıda ödeme seçeneği var diye bir alışveriş sitesine güvenmeyin. Ama siz yine de kapıda ödeme ile alışveriş yapılan alışveriş sitelerini merak ediyorsanız işte sizin için derlediğimiz alışveriş siteleri.

Morhipo

Morhipo pek çoğunuzun bildiği bir alışveriş sitesidir. Ancak herkes Morhipo’nun kapıda ödeme seçeneğinin olduğunu bilmiyor. Bu sebeple listenin en başına aldık, herkes görsün ve okusun. Morhipo ödeme sayfasında kapıda ödeme seçeneğini artık biz değerli hanımefendiler için koydu. Çünkü biliyorlar ki biz görmediğimiz hiçbir şeye para ödemiyoruz. O sebeple kapıda ödeme seçeneğini koskoca Boyner markası altında küçük bir şirket olarak devam eden Morhipo’da koydu. Eğer alışverişleriniz belirli limitler aralığında olacaksa kapıda ödeme seçeneği aktif oluyor. 50 TL ile 600 TL aralığındaki tüm kadın giyim siparişlerinde kapıda ödeme seçeneği aktif oluyor. Bu sebeple alışveriş yaparken mutlaka bu ayrıntıyı düşünün.

Bolmarka

Bolmarka adından da anlaşılacağı üzere içeride elektronikten giyime kadar onlarca farklı kategorinin yer aldığı koskoca bir süpermarket gibi. Zira ihtiyacımız olan tek şey giyim değil değil mi? Bu sebeple diğer tüm ihtiyaçlarınızı kapıda ödeme ile giderebileceğinizi düşünüyorsanız sizin için Bolmarka bu değerli hizmeti veriyor. Elektronik, bijuteri, ev yaşam, hediyelik eşya, kozmetik, oto aksesuar, oyuncak ve yapı market gibi seçenekleri ile hizmetlerine devam eden Bolmarka, pek çok kişi tarafından bilinmeyen bir marka ancak uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir.

N11

N11 web sitesinin kapıda ödeme hizmeti yok ancak çeşitli mağazalar sizlere özel olarak kapıda ödeme hizmeti verebiliyor. Eğer N11 web sitesinde ihtiyacınız olan herhangi bir ürün var ve kapıda ödeme ile satın almak istiyorsanız mutlaka ilgili mağazaya konuyla ilgili danışmanız gerekiyor. Pek çok mağaza bu konuda müşterilerine yardım ediyor ancak bu konuda çekimser davranan mağaza sahipleri de yok değil.

Boutiquen

Boutiquen pek çoğumuzun bilmediği yeni bir markadır. Özellikle kadın giyim kategorisinde hizmet veren marka kapıda ödeme seçeneği ile dikkatleri üzerine çekebiliyor. İçeride bizzat incelemelerim sayesinde ortalama olarak 10 üzerinden 7 verdim. Eğer sizin de incelemeniz sonrasında olumlu puan verecek olursanız mutlaka bu konu altına yorum yapmayı unutmayınız. Diğer kullanıcılarımızın konu ile alakalı güzel fikirlere ihtiyacı olabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.