Hummel Eşofman Takımı Bayan

Spor, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hummel, spor kıyafetleri konusunda harika bir markadır. Markanın erkeklere göre ayakkabı, aksesuar ve eşofman ürünleri bulunmaktadır. Özel tasarlanmış Hummel eşofman takımı bayan ürünlerinin yanında ayakkabı ve aksesuar çeşitleri de mevcuttur. Markanın kadın bölümünde yer alan giyim kısmında; tişört, eşofman altı, atlet, tayt, sweatshirt, yağmurluk, mont, şort, sporcu sütyeni, mayo, bikini, etek, elbise ve yelek gibi ürünler yer alır.

Hummel, markasının hikayesi 1923 yılında başlamıştır. Albert Messmer, genç bir ayakkabıcıdır. Eppendorf’ta doğmuştur. Eppendorf’ta maç izlerken futbolcuların çamurlu sahada koşmakta zorlandığını fark etmiş. Çamura sağlanan futbolcuların çıkmakta zorlandıklarını göründe aklına yeni tasarımlar ve ayakkabı dünyasına dair farklı fikirler gelmiş. Harika fikrini hayata geçirmek için evine gidince var gücüyle çalışmaya başlamıştır. Sonunda elinde yepyeni bir ayakkabıyla sabahı etmiştir. Hummel markasının ilk spor ürünü olan futbol kramponu böylece üretilmiştir.

Bir anda gelişen fikirle üretilen ayakkabıyla sektörde gövde göstermeye başlayan marka şimdilerde dünyanın dört bir yanında satış yapmaktadır. Futbol kramponlarının yanına spor ayakkabılar, giyim ürünleri ve çeşitli aksesuarlar eklenmiştir. 100 yıl sonra bile kalitesinden ödün vermeyen marka 35 ülkede beğeniyle kullanılmaktadır.

Bayanlar Hummel Eşofman Takımıyla Modayı Yakalayın

Spor ayakkabısı, spor ekipmanları ve spor giyimiyle uzun süredir sektördeki liderliğini koruyan Hummel eşofman takımı bayan ürünleri ile spor modasını oluşturmaktadır. Modanın kalbinin attığı nokta olduğu markanın ürünlerinin gelişiminden ve tasarımlarındaki kusursuzluktan anlaşılabilir. Bayan eşofmanlarında genel olarak spor ve aktiflik ön plana alınır. Ürünler her an aktif olan sportmen bir bayanın rahat edeceği şekilde tasarlanır.

Her yılın spor modasını belirleyen koleksiyona sahip olduğundan her sezonun ürünü bir diğer sezonla kombin yapılır. Eski koleksiyon yeni ile kombin yapılır mı diye tasalanmaya hiç gerek yoktur. Yaptığınız tasarımların kusursuz olduğunu giydiğinizde fark edeceksiniz. Danimarka merkezli marka ülkenin tasarım genlerini ürünlerine yansıtmaktadır. Cesur detaylar ve net çizgileri bulunan eşofmanlarda alışılmadık renkleri görmek mümkündür. Farklı renk tonları, güncel trendlerle birleştirilerek özgün bir tarz yakalanır.

Bayanlar için takım halinde eşofman Hummel’de nadiren bulunur. Her renkte eşofman altı bulunur. Eşofman altında çeşitli modeller mevcuttur. Bilekten lastiklisinden dar kesimine kadar çok çeşitli eşofman altı bulunur. Eşofman altları üst kıyafet çeşitleriyle kombin yapılabilir. Yaz sıcaklarında tişörtlerle kombin yapılırken kış aylarında swetshirtlarla birleştirilip takımlar oluşturulabilir.

Rahatlık İçin Hummel Bayan Eşofman Takımları

Spor yaparken giyilen kıyafetlerin rahat olması önemlidir. Voleybol, basketbol, tenis, koşu, aerobik, pilates ve daha birçok sporu yaparken hanımlar eşofman giymeyi tercih ederler. Eşofmanların verdiği rahatlığın sağladığı bir konfor vardır. Hummel bir sporcu için gerekli olan bütün detayları düşünmüştür. Ayakkabısından aksesuarına kadar her şey markadan temin edilebilir. Ürünlerde özgün, farklı ve konforlu tasarımlar hakimdir. Markanın logosu olan yaban arısını gören hanımlar alacakları ürünün kendini rahat hissettireceğini bilir.

Bayanlar kış aylarında genellikle salonlarda spor yapmayı tercih eder. Spor salonlarında ortam sıcak olduğundan daha ince ürünler giyilir. Hummel, kapalı spor salonlarında giyilmek üzere eşofman altı ve üst giyimde ince ve terletmez kumaşlar kullanmıştır. Açık havada giyilecek eşofman takımlarında su geçirmezi kapüşonlu ve mevsimine göre ince veya kalın kumaşlar tercih edilir.

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Hummel eşofman takımı bayan ürünleri yürüyüşler için idealdir. Bayanların bazıları spor olarak en fazla yürüyüş yaparlar. Bundan dolayı markanın ürünlerinde yürüyüş için uygun özelliklerde çok çeşit bulunur. Ürünlerde son teknolojik ilerlemeler kullanılmaktadır. Hafif yapıdaki dayanıklı ve kaliteli eşofman takımlar uzun süreli kullanımlara uygundur.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.