Eşofman Takımı Kombinleri

Eşofman takımı kombinleri gerek spor yaparken gerek ev içerisinde gezinirken yine de bakımımızdan ödün vermek istemiyorsak güzel bir kombin her daim vardır. Yeterki kullanım yerini ve ortamını belirle geri kalan kısım kombinlerin sihirli uyumundadır.

 

Eşofman takımı kombinleri yapacaksanız markaları birbiriyle karıştırabileceğiniz gibi tek bir markanın kendi kombinlerini de yapabilirsiniz. Ancak önemli olan kombinin birbiriyle uyumu olduğu kadar aynı zamanda kendini o kombinin en iyi şekilde yansıtmasıdır. Seni en iyi şekilde yansıtmayan kombinler sadece özenti kombinleri olur ve asla sizin gerçek tarzını yansıtmaz.

 

Çiftler için Eşofman Takımları

 

Çiftler her bir ortamda çift olduklarını haykırmak isterler işte bu yüzdendir ki sık sık uyumlu giyinmek isterler. Aynı durum eşofman takımları içinde geçerlidir. Çiftler için eşofman takımları eşlerin birbiriyle aralarındaki bağı dahi güçlendirmektedir. Öyle ki çift kombinleri için Tommy life kombinleri dikkat çeken kombinler arasındadır. Aynı zamanda Adidas sevgili kombini dikkat çeken kombinler arasındadır. Eğer eşiniz ile aynı eşofman kombinini yapmak istiyorsanız Adidas, Nike, Tommy Life mağazalarından veya sitelerinden kombinlere bakabilir size uygun olanları alabilirsiniz.

 

Sevgili Eşofman takımları

 

Sevgili eşofman takımları aynı çiftler için eşofman takımları kadar ilgi uyandırmaktadır. Birçok mağaza çiftler için ayrı bir kombin oluştururken sevgili kombinleri üzerine çalışan markalarda bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Adidas sevgili kombinleri olarak geçmektedir.

 

Eşofman Takım Kombinleri Nasıl Olur?

 

Eşofman takım kombinleri için yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken iki konu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ayakkabılarınız ve sevdiğiniz renklerin uyumu. Bu iki şeye dikkat ettiğinizde sorun tamamıyla çözülecektir. İlk olarak sevdiğiniz model ve rahat edebileceğiniz bir model spor ayakkabısı seçin. Bu spor ayakkabısını kombinleyebilmek için birkaç yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki benzer renk tonu ile devam etmek ya da zır renk tonları ile kombini tamamlamak. Aynı zamanda yakındaş olan renklerin kombinini de deneyebilirsiniz. Mesela siyah ile gri gibi.

 

Aynı renk tonunda kombine girdiyseniz araya veya başınızdaki bandanaya farklı bir ton ile tamamlayabilirsiniz. Önemli olan aynı ton kombine yakışan bir rengide araya sıkıştırmak. Aksi takdir de tepeden tırnağa aynı renk ile donanarak istenmeyen görüntüler oluşturabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.