Ekose Elbise Kimlere Yakışır?

Her kıyafette olduğu gibi, elbiseler için de öncelikle kendine yakışanı bulmak önemlidir. Hele bir de ekose elbise gibi iddialı bir modelden bahsediyorsak, bunu kendine yakıştırmak kesinlikle gereklidir. Çünkü gözü yoran ve dikkatleri üzerine çeken bir dokuma türü olan ekose kumaşlar, mümkün olduğunca düzgün bir vücut yapısı ister.

ekose elbise
ekose elbise

Genel olarak ince yapılı bayanlara çok yakışan ekose elbise modelleri, minyon bayanlar için de çok uygun tasarımlar olarak öne çıkıyor. Özellikle etek kısmı diz hizasında olduğunda, bu bayanları olduklarından daha hareketli ve sevimli hale getiriyor. Hiçbir dönemde modası geçmeyen, özgün bir tarza sahip olduğu için de yıllardan beridir pek çok bayan tarafından tercih ediliyor.

Ekose Elbiseler Her Mevsim Moda

Hem kış hem de yaz aylarında hayatınıza renk katan ekose elbiselerin özellikle koyu renkli tasarımları, genellikle kış mevsimine özeldir. Kahverengi, haki, gri, bordo ve hardal sarısı gibi renklerin sıklıkla kullanıldığı bu kumaş çeşidi, kış mevsiminde de şık ve orijinal görünmekten hoşlanan pek çok bayan için vazgeçilmezdir.

Tabii ki yaz aylarında, kışa göre çok daha canlı renklere sahip olan ekose elbiseleri görebiliyoruz. Özellikle kırmızı beyaz ve siyah beyaz gibi iki renkli ekoselerin kullanıldığı yaz ayları, hayatınıza renk katma konusunda son derece başarılı.

Ayrıca mavi, pembe ve pudra renkleri de bu mevsimde sıklıkla tercih edilen renkler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.