Deri Ceketlerde Sezon Yenilikleri

Deri modası tüm kıyafetlerde farklılık sağlar. Deri ceket modelleri bu yıl sadece siyahtan değil tüm renklerden oluşuyor. Modern kesimleri ve şık duruşları ile her zaman dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Bele oturan modelleri özellikle mini ve dar eteklerde harika durur.

yeni deri ceketler

Modern Kesimli Deri Ceketler

Uzun ve kısa modellerden oluşan deri ceketler bu yıl renkleri ile de dikkatleri çekiyor. Kırmızı, sarı, yeşil ve tüm tonlar deri ceketlerde. Deri büyüsü tüm bayanları her sezon etkiler. Kendinize farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız mutlaka dolabınızda bir tane deri ceket bulundurun.

Ceket içine boğazlı kazak, V yakalı kazak ya da gömlek tercihi edebilirsiniz. Bele oturan ceket modeli tercih ettiyseniz dar deri pantolon ya da kot tarzları her zaman şık gösterir. Mini elbiselerle de çok iyi uyum sağlar. Uzun ya da kısa çizme tarzları ile giyebilirsiniz. Davetlerde ise ince topuklu ayakkabılar ile çok şık durur.

Derinin farkını her zaman yaşayın. Kaliteli çizgiler ve desenler özellikle sizleri farklı modellerde bekliyor. Kendinizi oldukça şık ve güzel hissetmeniz artık çok kolay. Vitrinlerde şimdiden sezon modelleri yerini aldı. Deri, bayan modasında her zaman canlılığını korur.

Kol kısımları bu sezon farklı kesimlerde. Bol ve aşağı doğru dökümlü olanlar kış ayına da uygun. Klasik kesimli modeller ise her zaman sezon modasında yerini alır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.