Deri Ceket ile Yapılabilecek Kombin Önerileri

Kış mevsimi aslında deri ceket mevsimi demek. Peki deri ceket kombini nasıl yapılır? Farklı tarzlardan deri ceketleri neredeyse her kıyafetin üzerine giyebilirsiniz. Elbette doğru uyumu ve tarzı yakalamak gerekiyor.

Deri ceket kombini için ilk öneri kalem etek, topuklu ayakkabı ve rock tarzında bir deri ceket. Bu stili işe giderken giyebilir ve günlük hayatınıza müthiş bir stil katabilirsiniz. Deri ceket denince akla ilk gelenlerden biri şüphesiz kot pantolon.

Günlük hayatınızda deri ceket ve kot pantolon ile kolayca tarz oluşturabilirsiniz. Eğer daha yaz havasından tam olarak çıkamadan sonbahara girmişseniz renkli ve uzun elbisenizin üzerine deri ceket giyebilirsiniz.

Deri Ceket ile Nasıl Fark Yaratabilirsiniz?

Mini bir etek, basit bir tişört ve deri ceket. İşte size hem günlük hem de tarz bir öneri daha. Eğer klasik bir tarzınız varsa midi boy etekler, kalem elbiseler, deri ceket ve stiletto sizin kurtarıcınız olabilir.

deri ceket modelleri
deri ceket modelleri

Deri ceketle daha farklı şeyler ortaya koymak istiyorsanız romantik bir hava yaratabilirsiniz. İşte muhteşem kombin: Tütü etek ve deri ceket. Tülden yapılan ve sizi adeta bir prensese dönüştüren tütü eteğin üzerine zıtlık yaratan bir tişörtü deri ceketinizle tamamlayabilirsiniz.

Peki baştan aşağı deri giymeye ne dersiniz? Belki biraz aşırı olabilir ama deri ceket- deri pantolon ya da deri ceket-deri etek sizde mükemmel bir rock havası yaratabilir. Denemeye değer.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.