Dantelli Gecelik Tasarımları

Dantelli gecelik modelleri için oldukça fazla modeller yer almaktadır. Bütün geceliğin komple dantel olmasının yanı sıra aynı zamanda belirli yerlerinde saten ve dantel kumaş bulunması da geceliğe ayrı bir hava katabiliyor. Bayanlar sırf dantel gecelik tercih etmediği zamanlarda belirli yerlerinde bulunan dantel detaylı ürünleri tercih edebilirler. Özellikle etek, göbek ve göğüs kısmı gibi yerde bulunan detaylar fazlaca tercih edilmektedir.

Dantelli Gecelik Modelleri

Genellikle dantelli gecelik modellerinde kısa modeller daha çok tercih edilirken uzun modeller de en az onlar kadar kullanılmaktadır. Aynı zamanda dantelli gecelik modellerinin birçok renk seçenekleri bulunmaktadır. Kırmızı, siyah, mor, pembe, beyaz, bordo gibi birçok rengi yer almaktadır. Ayrıca gecelik takımlarını ikili parça olarak da tercih edebilirsiniz.

Dantelli Gecelik Fiyatları

Ürünün detayına, kalitesine ve kumaşına göre fiyat değişebilmektedir. Çünkü her ürün aynı özelliğe ve kaliteye sahip değildir. Bu nedenle siz bütçenize ve beğendiğiniz modele göre dantelli gecelik modelini tercih edebilirsiniz. Bu nedenle almak istediğiniz ürüne https://www.ahu.com.tr/dantelli-gecelik  bu siteden kolayca ulaşıp, ürünü temin edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.