Çizgili Gömlek Trendleri

Her sezon farklı kesimli gömlekler moda rüzgârında sizlerle olsa da bayanların vazgeçemedikleri çizgili gömlekler her zaman ilk sırada yer alır. Sezon trendi çizgili gömlekler özellikle spor kıyafetten iş kıyafetlerine kadar rahatlıkla kullanılabilir. Modern kesimli kumaşlardan alacağınız gömleklerde bedeninizi de formda gösterebilirsiniz.

ekose gömlek
ekose gömlek

Çizgili Gömlekler Kilo Sorunlarını Yok Ediyor

Gömleklerde özel desenler ve çizgiler bu yıl büyük revaçta. Çağdaş kesimlerden oluşan tasarımları kot pantolon ya da mini eteklerle giyerek stilinizi yaratabilirsiniz. İş kıyafetinde özellikle ceket içinde çizgili gömlekler bir başka güzellikte durur. Parlak kumaşlardan seçebileceğiniz gibi dökümlü gömlek modellerini de kullanabilirsiniz.

Çizgili Gömlek

Gömlek giyiminde dikkat edeceğiniz temel nokta beliniz kalında uzun çizgileri tercih edin. Enlemesine çizgiler sizleri daha geniş gösterir.

çizgili gömlek

Modern kesimler özellikle bu sezon bayanların vücut tiplerine göre ayarlanmış durumda. Dökümlü modeller ise kilo sorunu olan bayanların kurtarıcısı. Minyon tipli bayanların tercihi ise enine çizgiler olmalı Yaka kısımları farklı olan gömleklerin özellikle dik yakalı olanları sizleri daha uzun gösterir.

V-Yakalı Gömlek

V yakayı anımsatan modelleri ise dökümlü kumaşlarla sağlarsınız. Çizgili tarzın önemli yanı istediğiniz renklerden oluşması. Siyah ve beyazın uyumu ise bu tarzların vazgeçilmezleri. Feminen bir görünümü sizlere sunan gömleklerle oldukça şık görüneceksiniz. En son trend gömlek modelleri ile sokak modasına farklı bir tarz getirmeniz mümkün. Dar ya da geniş paça pantolonlarla uyum içerisinde giyilebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.