Birbirinden Şık Bluz Modelleri

Tişört, gömlek ve bluz modelleri, her geçen gün daha şık ve daha farklı tasarımlara sahip şekilde üretilmeye devam ediyor. Mağaza mağaza gezmek istemediğinizde, yorulmak istemediğinizde ya da alışverişinizin keyfini oturduğunuz yerden çıkarmak istediğinizde online olarak tüm parçalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bluzler tamamen şık kategoride yer almakla birlikte farklı tasarımlara sahip modeller olarak görünürler.

Bluz Modelleri Kombini Nasıl Yapılır?

Bluz modelleri kombinleri oldukça kolay bir şekilde en acil durumlarda dahi yapılabilir. Tişört ve gömlek modellerinden sonra en rahat parçalardan olarak kabul edilen modellerle kombin yapmak da oldukça kolaydır. Kot pantolon, kumaş pantolon ve etek pantolon modelleriyle yapılacağı gibi sadece etek ve uzun etek modelleriyle de yapılabilir.

Bol Pantolon Modelleri

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen parçalar arasında şüphesiz pantolon modelleri vardır. Özellikle de kadınlar tarafından her mevsime uygun şekilde tercih edilen bol pantolon modelleri, bel kısmından itibaren bol kesime sahip olan ya da direk paça kısmında bol kesime sahip olan modellerdir. Çeşitli kombinlerde yer verilebilir.

Bol Pantolon Modelleri Nasıl Kullanılır?

Bol pantolon modelleri paçalarından bol olan ya da basen kısmından itibaren bol şekilde iniş yapan modellerdir. Kullanımı dar paça ve dar kesim pantolon modellerine oranla daha farklı ve rahattır. Bu pantolonlarda en çok kullanılan kumaşlar genellikle kot kumaşlar olarak karşınıza çıkar. Kot kumaşların da özellikle esnek olanları tercih edilir.

Disco Tayt Modelleri

Rahat bir şekilde hareket etmek için elbette rahat parçalar tercih etmek şarttır. Sizler de ister ev içerisinde ister dışarıda isterseniz de spor yaparken tam anlamıyla rahat bir şekilde hareket etmek için disco tayt modellerinden temin edebilirsiniz. Giyerken de çıkarırken de üzerinizdeyken de oldukça rahat bir hareket alanını sizlere sunar.

Renkli Disco Tayt Modelleri

Disco tayt modellerinde tercih edilen renk tonları oldukça uçuk renkler olabiliyor. Özellikle de son trende uygun olan modellerde bakır, gümüş, altın sarısı ve parlak uzay renklerine yer veriliyor. Tüm kombinlere de oldukça fazla yakışmakta olan bu tayt modelleri tamamen esnek kumaşlardan elde ediliyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.