Bayan Gömlekler Nasıl Kombin Yapılır?

Yaz sezonu sonrasında yepyeni bahar sezonlarından sonbahar sezonu gelirken, geriye kalan sonbahar ve kış sezonunda nasıl kombin edileceği, hangi kıyafetlerin tercih edileceği ve hangi renklerde kullanımlar olacağı sıkça sorulur… Hal böyle olunca da 2016’ya yaklaşılan bu aylar ve mevsimlerde nasıl bir kombin yapılacağı da merak konusudur.

Beyaz Bayan Gömlek Kombini

Sezonun başlangıcında bayan gömlek kombinleri yapabileceğiniz, sıra dışı farklılıkları siz de kendinizde gösterebileceğiniz tarzları kendiniz için uygulayabilirsiniz. Kot pantolon üstüne mavi renkte kot gömlek denemesi yaparak, tarzınızı yakalayabileceğinizi biliyor musunuz?

bayan gömlek kombin
bayan gömlek kombin

Bayan Kot Gömlekler

Gömlek modelleri, erkeklerden sonra bayanlara da çok yakışan modellerdir. Hele ki birkaç sezondur üretilen kot gömlekler, gerçekten şık olmak için yeterli dereceye sahiptir. Mini şort modelleriyle kısa kol kot gömlek modelleri deneyebilir ve aynı şekilde mini eteklerle de kombinler yapabilirsiniz.

Salaş bulduğunuz birçok eteklerinizde sarı ya da kapalı krem renklerini kullanarak kot gömleklere yakıştırabilir; her ikisinde de harika kombinler yaratabilirsiniz. Bunların yanı sıra, çiçekli pantolon modellerinin de kot gömlekler ile birlikte harika durduğunu biliyor muydunuz?

bayan gömlek

Yeni Sezonda Gömlek Kombinler Fikirleri

Gömleklerinizin uzun kollu olmasıyla beraber, skinny adı verilen dar pantolonlarla kombin yapabilirsiniz. İster bol gömlekler ile salaş bir görünüm kazandırabilir isterseniz de pantolon içine sokacağınız gömleklerinizle daha zarif bir duruşu sergileyebilirsiniz.

Bayan Gömlek Kombin

Çiçek desenlerinin olduğu gömlek modellerini deneyebilir veyahut daha düz bulunmak isterseniz de; beyaz renginin ön planda olduğu, kareli ya da çizgili mavi renkte modeller deneyebilir, standartların dışına çıkarak cesurca transparan bayan gömleklerini de birçok pantolon modellerinizle kombin yapabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.