Adidas Eşofman Takımı Bayan

Sporcuların üzerinde görmeye alıştığımız Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üretici firmasıdır. Bay, bayan ve çocuklar için çeşitli spor ürünleri üretmektedir. Adidas eşofman takımı bayan spor kıyafetleri arasında en fazla kullanılan çeşittir. Bayanlar rahata, konfora ve kaliteye düşkün olduğundan Adidas markasını sıklıkla seçmektedir.  Dikişi kusursuz olan Adidas marka eşofmanlar oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Uzun yıllar hiç yıpranmadan giymek mümkündür.

Dünya üzerinde spor eşya üreticisi firma sayısı çok fazladır. Fakat bazı firmalar diğerlerini arkada bırakmıştır. Adidas, dünyanın lider spor eşya üreticisi firmalarından biridir. Dünyadaki nerdeyse her ülkede Adidas’ın ürünleri görmek mümkündür. Marka adını kurusu Adolf Dassler’den almıştır. Adolf (Adi) ile soyadının başındaki Das birleşerek markanın adını meydana getirmiştir.

Adolf Dassler, Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde ortağı ve abisi Rudolf Dassler ile 1920’li yıllarda ayakkabı üretmeye başlamıştır. Abisi ve ortağı Rudolf Dassler sonraları Puma’yı kurmuştur. Adidas 2005 yılında rakibi Reebok’u İngiliz sahiplerinden satın almıştır. 2006 yılında resmi forma ve aksesuar için NBA ile imzaladığı anlaşma markanın adımlarını daha da büyütmüştür. 90

Zengin Yelpazesiyle Eşofman Takımı Modelleri

Adidas marka eşofman takımları günlük hayatta ve spor hayatında rahatlıkla kullanılmaktadır. Bayanlar kaliteye ve markaya önem verirler. Ama daha fazla önem verdikleri şey şık ve rahat olmaktır. Rahat olurken şıklığından ödün vermek istemeyenler Adidas eşofman takımı bayan modellerinden birini seçer. Kırmızı, siyak, gri, mavi, yeşil, turuncu, mor ve daha birçok renkte ürünleri bulunan Adidas markasının bayan eşofmanları 2XS’dan başlayıp XL’a kadar çıkmaktadır. Eşofmanlar, basketbol, voleybol, tenis, futbol oynarken, yürüyüş ve trekking yaparken giymeye uygundur. Değişik fakat en kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen takımların üstlerinde kapüşonlu/ kapüşonsuz, dik yakalı, fermuarlı modeller vardır. Takımın altında tayt veya bilekten lastikli / lastiksiz modeller mevcuttur.

En Çok Beğenilen Adidas Eşofman Takımları

Tüm dünya tarafından tanınmış olan Adidas markasının ürünleri çok yoğun talep görmektedir. Ayakkabı üretimiyle ticari hayatına başlayan markada günümüzde krampon, parfüm, forma, çanta, eşofman ve çok sayıda spor aksesuarı bulunmaktadır. Marka çok satınca çakmasını yapıp satmaya kalkanlar olabilir. Çakma ürünleri orijinallerinden ayırmak için yapılması gereken ilk ve en önemli şey logosuna bakmaktır. Orijinal logo ile çakma logolar arasında ciddi farklar olduğu görülecektir.

Zaten bir defa Adidas ürün kullanan kalitesinden ve kullanım konforundan dolayı orijinalini hemen ayırt edecektir. Kaliteyi gösteren detay dikişlerde saklıdır. Adidas’ın dikişleri daha sık ve daha düzgündür. Biraz esnetildiğinde dikişlerin arası gözükmez. Marka ürünlerini genel anlamda spor yapmak için ürettiğinden dikişlerinin sağlamlığına dikkat eder. Dikişlerin yanında orijinallik adına dikkat edilecek bir diğer husus ise eşofman içindeki filelerdir. Tamamen adi polyester malzemeden üretilmiş olan fileli eşofmanlar orijinal olamaz.

Markanın en çok sattığı ürünler arasında eşofman takımları yer alır. Eşofman takımları evde günlük kıyafet olarak, gece yatmak için, yürüyüşte, spor salonuna giderken kullanılabilir. Hayatın her yerinde kullanıma uygun eşofman modelleri vardır. Yeni moda defilelerinde giyilen eşofmana benzeyen parçalar düşünüldüğünde hanımlar eşofmanlarını özel günlerde dahi giyebilir. Son zamanların en fazla tercih edilen bayan eşofman takımı modelleri şunlardır:

  • Kapüşonlu üst ve tayttan oluşan eşofman takımları antrenman sonrası sıcak tutmak için idealdir. Yumuşak çift iplik örme kumaştan üretilen ürünün kapüşonlu üstü rahat kesim ve fermuarlıdır. Tayt ise hareket özgürlüğü verip sıcak tutar.
  • Gökkuşağı renklerinde Firebird tasarımında fermuarlı üstte oluşan eşofman takımı zıt renkte 3 bant detayıyla dikkatleri çekmektedir. Parlak triko kumaştan üretilmiştir.
  • Yüksek bel kesimli, logo şeritli Jogger eşofman takımı. Adidas eşofman takımı bayan çeşitlerinde 90’ların ruhunu yansıtan güzel bir takımdır. Hafif naylon kumaştan üretilmiş olan takım yumuşak ve rahat kesimdir.
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.