Abiye Elbise Modelleri

Gece davetlerinde, özel günlerde gösterişli ve alımlı görünmek için abiye elbiseler tercih edilir. Abiye elbiselerin model ve çeşitliliği çok fazladır. Kısa abiye, uzun abiye, balık model abiye, tesettür abiye, nikah, nişan, kokteyl, mezuniyet ve düğün abiyeleri gibi bir çok çeşit vardır. Abiye giyim firmaları dünya çapında hızla gelişim göstermektedir. Birçok marka model ve çeşitleriyle satış imkânı sunuyor. Kendinize uygun abiye elbise modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.
Abiye elbiseyi nerede giyeceğinizi ve nasıl kombin yapacağınızı belirlemelisiniz. Buna göre bir seçin yapmalısınız. Her davetin modeli farklıdır. Düğünde giydiğiniz abiye elbiseyi, mezuniyet balosunda veya kokteyl gibi organizasyonlarda giymemelisiniz. Fazla abartılı bir görünüme sebebiyet olabilir. Daha sade bir abiye elbise modelini tercih ederek ayakkabı, çanta ve takılarınız ile kombininizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle davete uyum sağlayarak etrafınızda ki kişileri, şık ve özgüvenli duruşunuz ile etkileyebilirsiniz. Öyle ki her kadın güzelliği ve giyinme tarzı ile dikkat çekmek ister. Bu nedenle yaptığınız kombinler ve elbiseler ile sağladınız bütünlük bu noktada büyük önem taşıyor. Abiye elbise kombinlerinde renk uyumlarını, makyajınızı, takılarınızı doğru bir şekilde tercih etmelisiniz. Örneğin sade bir abiye elbise modeli, fazla abartıya kaçmadan yapılmış bir makyaj ve makyajda kullanılan renk tonları ile uyumu içerisinde olmalı. Ya da gösterişli bir abiye elbise modelinde kullandığınız takıları dengelemelisiniz. Büyük taşlı, gösterişli küpe ve kolyelerden uzak durmalı, daha zarif takılar kullanmalısınız. Kullandığınız taķılar, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar elbiseniz bir bütünlük sağlamalı. Hepsini aşırı abartılı ve gösterişli seçimlerden yana yapmamalısınız.
Tasarımcılar ve hızla gelişim gösteren abiye elbise firmaları birçok model ile çeşitlilik sağlamaktadır. Uzun abiyeler, kısa abiyeler, önü kısa arkası uzun abiyeler ve bunun gibi birçok model vardır. Model seçimlerinde vücut hatlarınızı baz almak size en doğru kararı verdirecektir. Bacaklarınızın görünmesini istemiyorsanız uzun abiye elbise modellerini veya göğüslerinizin büyüklüğünden şikayetçi iseniz, straplez yaka modellerden uzak durarak V yaka modelleri tercih edebilirsiniz.
Yaka kesim modelleriyle de abiye elbiseler farklılık göstermektedir. Volanlı yaka elbiseler, derin V yaka elbiseler, askılı, kayık yaka, kalp yaka, straplez ve benzeri birçok yaka model abiye elbiseler vardır. Her sezon yeni modellerle trend görünümü sağlayabilirsiniz. İster uzun, ister kısa modeller ve dekolteleriniz ile cesaretinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Giyim gerçekten cesareti olanlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Bu tutkuyu dolu dolu yaşayan kişiler, tasarımcıların harika parçaları sizleri bekliyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.