2021 Sonbahar Modası Renkleri 

Evde, iş yerinde ve sokakta olsun her zaman giyim kuşama özen gösterilir. Giyilen kıyafetlerin modaya uygun olması için kombinler farklı kombinler yapılabilirsiniz. Kombin yaparken bulunduğunuz mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak daha canlı veya mat renkler tercih edilebilirsiniz. Sonbahar aylarında yaz ve kış mevsimlerinin ortak renklerini seçerek kombin yapılabilirsiniz. Sonbahar modasında gri, bej, kiremit ve lacivert renkler seçerek kombin oluşturulabilir, sonbahar renk trendleri çoğunluk olarak sadeliği yansıtsa da, renk ve ahenk uyumuyla son derece şık seçimler yaparak sezonun modasına ayak uydurmak oldukça kolaydır. Sonbahar modası giyim tarzında renklerin nötr ve parlaklıklarının az olması en dikkat çekici özelliğidir. Sonbahar modası renkleri armut yeşili, asfalt grisi, gümüş rengi, siyah, badem yağı rengi, jet rüzgârı tonları, karamel rengi, üniforma mavisi renklerini kullanarak son derece şık ve modaya uyum sağlanabilirsiniz.

 Sonbahar Giyim ve Modası 

Her mevsimin kendine has güzellikleri olduğu gibi, giyim tarzı ve renklerin önemi çok önemlidir. Mevsim geçişlerinde doğanın kendine özgü değişikliği olduğu gibi, insanların da değişim süreci vardır. Sonbahara girerken güneşin kendini daha az göstermesiyle birlikte hava kendini mat renklere teslim eder. Peki, sonbaharda nasıl giyinmeli ve hangi renkleri seçmeliyiz? Sonbahar aylarında oldukça renkler biraz daha mat olan sonbahar aylarında daha koyu ve mat olmayan renkler seçmelisiniz. Renklerin birbiri ile uyumunu sağlamak için seçilen renk tonları aynı olmamalıdır. Gümüş renginde bir kazak ve kiremit tonlarında pantolon kombine edilerek muhteşem bir görünüm oluşturulabilir.

Sonbahar Erkek Renk ve Giyim Modası 

Kadın erkek herkes için dış görünüm çok önemlidir. Dış görünüşe bağlı olarak giyim ve kuşam konusunda son derece hassas olan beyler mevsim geçişlerinde kıyafetlerine özen göstermektedir. Sonbahar renkleri olarak siyah, kahverengi, haki yeşili, hardal sarısı seçerek kombinler oluşturabilirler. Dış giyimde deri ceket, siyah uzun kaban ile kombinlerini yapabilir son derece ilgi çekici ve şık olursunuz. Renklerin birbiri ile uyumu da oldukça önemlidir ki siyah ile kahverengi tonlarını ve yeşil rengi kombin ederek modaya uygun bir tarz ortaya çıkarmak mümkündür.

Sonbaharda Kadın Modası ve Renk Canlılığı 

Mevsimlerin de değişimi ile kıyafetleriniz yapılan değişiklik de ortaya çıkmaktadır. Kalın omuzlar ve varak detayları özellikle düşük omuzlu kadınlar için çok ideal bir seçimdir. Etek ve ceket formlarıyla yapacağınız kombinleri her zaman zarafeti öncüsü olmuştur, ayrıca maskülen tarz olarak ön sırada kendini göstermektedir. Yaz aylarında karşımıza çıkan kelebek ve çiçek baskılı şifon etekler ve gömlekler ilgi çekicidir. Bu modern ve şık gömlekler siyah ve bej tonlarında sezon kombinlerini tamamlayarak uyumu ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Renk uyumuna dikkat ederek yapacağınız kazak, ceket, pantolon, etek kombinlerini gri, bej, kiremit, siyah, karamel renkleriyle modaya uygun tarzda giyinebilir, şıklığınız ile göz kamaştırabilirsiniz.

Sonbaharda Nasıl Giyinilir? 

Havaların soğumasının başlangıcı olan sonbahar mevsimi, ince bluz ve kısa kolların yerini, triko kazak ve polarlı giysiler yerini almaktadır. Havanın soğumasıyla birlikte mevsime karşı hasta etmeyecek giysileri seçmekle birlikte şık olmayı da göz önünde bulundurmalısınız. Şıklığı ve zarafeti mevsime uygun renklerle sağlayarak her an ve her yerde şık olabilirsiniz. Salaş triko kazaklar ile termal taytlarınızı kombinleyerek sokak modasına uyum sağlamış olursunuz.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.