2021 Sonbahar Kadın Giyim Modası 

Kadın giyim modası her sezon farklı seçeneklerle kadınlara hitap eden, her sezon farklı desenler ve kombinlerin trend parçalar halinde olması ile de sürekli yenilik ve yaratıcılık sağlayan sektörlerin başında gelmektedir.

Her şeyden çabuk sıkılan ve sürekli yenilik arayan kadınlar için 2021 sonbahar kadın giyim modası seçenekleri, yenilikçi ve canlı tarzlarıyla hitap etmektedir. Biraz modern biraz da 80’li yıllara götüren parçalar bu sene moda olacak. 2021 sonbahar kadın giyim modası, bir nevi geçmişe nostaljik bir yolculuk yaptırır şekilde dizayn edilmiş, göz alıcı parçalarla kadınlara sunuldu.

Kelebek Modası

Yaz aylarının vazgeçilmez desenlerinden olan kelebekler, 2021 sonbaharında da sizlerle olacak. Özellikle etekler ve gömleklerde göreceğiniz bu desenler, sezonun gözde parçaları halinde olacak. Kelebekleri daha çok sonbahar renklerinden bej ve siyah içinde göreceksiniz.

Farklılığı ve dikkat çekmeyi seven kadınlar için 2021 sonbahar kadın giyim modası içinde birbiriyle alakasız, uyumsuzlukla uyum yakalayan parçalar çok fazla kullanılacağa benziyor. Kontrast renkleri bir araya getirerek kullanabileceğiniz alakasız parçalarla yapacağınız kombinler şıklığınıza şıklık katacak.

Eskimeyen Takım Elbise

Hem zarafet hem de maskülen bir görünüm için vazgeçilmez parçalardan olan etek ve ceket kombinleri, bu sezon da yerini koruyacak. Kendinizi farklı ve ciddi bir görünüme ulaştırmanın en iyi yollarından biri olan etek ve ceket ikilisi, iş kadınlarının da vazgeçilmezleri olacak.

Sıklıkla koltuk ve döşemelerde görmeye aşina olunan kapitone desenler bu sezon kıyafetlere de eklenecek. Dış giyim ürünlerinde ya da çantalarda kullanılacak kapitone desenler, ağır ve iddialı bir kombin oluşturmayı sağlayan dokunuşlardan olacak.

Püsküller

Geçmiş dönemlerde çok kullanılan püsküller yeniden canlanıyor. Blazer ceketlerle kombinleyeceğiniz püsküllü etekler hem modern hem de nostaljik bir görünüm sağlayacaktır. Klasik modellerden çok, kalça hizasına ya da biraz daha altına gelecek blazer ceketlerin altından çıkacak zıt renklerde püsküllü etekler sizde havalı bir görünüm sağlayacak.

Montlar ve Paltolar

70’ler ve 80’lerde çok moda olan oversize mont ve paltolar bu sezon yeniden canlanıyor. Hem rahat hem de retro bir görünümü sağlayacak olan bu parçalar, salaş yapısı ile de şık ve sıcak bir gün geçirmek için en ideal seçimlerden biri olacak.

Mevsim geçişlerinde en çok kullanılan dış giyim ürünlerinden olan trençkotlar, 70’lerin havası ve kokusuyla yeniden gündeme geliyor. Tarza göre hem şık hem de spor giyimle kombinlenen bu parçalar, bu sezon da çok kullanılacağa benziyor.

Önceki sezonlarda en çok takım elbiselerde görmeye alıştığımız ekoseler bu sezon neredeyse her şeyde görülecek. Hem klasik olup hem de modaya uymak isteyen kadınların vazgeçilmez kurtarıcıları ekoseler, bu sezon da çok kullanılacak. Cankurtaran parçalardan biri olan pançolar, bu sezon da severleri ile olacak. Her türlü kombine uyum sağlayan, hem sıcaklık hem de şıklık sağlayan bu parçalar, özensiz şıklık için kurtarıcı görevindeler.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.