2021 Bahar Kadın Giyim Modası

Moda bahar mevsimlerinde en çok kendini gösteren alanlardan biridir. Bahar mevsimleri tam geçiş ayı olduğu için insanlar ne tercih edeceğini bilemez ne sıcak ne soğuk günün belirli zaman dilimlerinde farklı hava akımlarıyla karşılaşırsınız. En çok kullanılan ürünler ince ceketler, süveterler, yağmurluklar, elbise görünümlü ceketler gibi birçok detayı bir arada görebilirsiniz. En çok kullanılan üst kıyafetler arasında ceketler vardır; kot ceket, kumaş ceket, klasik ceket, gömlek ceket gibi modelleri bünyesinde barındırır. Sadece model olarak bunları görmeyiz modada en etkili iki temel öğe vardır bunlardan biri tekstil ürünlerin kesimi diğeri ise renkleridir. Bu iki öğe birleştikten sonra ürünlerin üstüne desenler eklenir.

En Çok Tercih Edilen Kadın Parçaları

Moda dendiğinde ilk akla gelen insanların tarzları olur. Modayı en iyi şekilde kullananlarda moda ikonları olur. Değişik parçaları üstlerine yakıştıran kişilerdir. Aynı zamanda moda olan bir ürün sizin proporsiyonunuza uygun değil ise tercih etmemelisiniz. Örneğin tayt spor giyimde çok ön plandadır. Tayt giyin kişiler ya zayıf bir vücuda sahiptir ya da ince bacakları vardır. Modayı takip ederken size uygun ürünler seçmelisiniz. Eğer kilo ya da kalın bacaklara sabitseniz tercih etmemelisiniz. Tercih edenler ise dikkati üstlerine çekecek parçalar giymelidir. Tay üstüne uzun salaş sweetler tercih edebilirsiniz. Kadın modasında daha çok simetrik kesimler mevcuttur. Bahar modasında simetrik kesimleri, baklava desenli kesimleri, oval kesimleri tercih edebilirsiniz. örneğin kazaklarda ya da spor sweetlerde sırt açık kesimler ya da ön bölgede, kolda birçok alanda dekolte verilerek kesimler oluşturulur. Siz hangi kesimi seviyorsanız ya da vücut tipiniz hangisine uygun ise onu kullanmalısınız

Baharda Giyebilecek Moda Alt Giyim Modelleri

Bahar ayında kullanılan kıyafetler çok kalın olmamalıdır. Şu an en fazla kullanılan ürünler deri ve süet ürünlerdir. Sadece alt kesimde değil ayakkabı tekstilinde de kullanılmaktadır. Alt ürünlerde etek, pantolon, şort, eşofman gibi birçok ürün kullanabilirsiniz. Pandemi modanın gidişatını etkilediği için daha çok ev tipi ürünler kullanılır. Eşofmanlar, bol kesimli kotlar, yırtık eşofman pantolonlar gibi birçok ürün modanın tercihidir. Özellikle takımlı kıyafetler tercih edilmektedir. Örgü pantolonlar, örgü eşofmanlar hatta örgü etekler tercihler arasındadır. Deri kullanımı da oldukça fazladır. Deri kullanımlarda alt üst takım olarak tercih edilir ya da ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Alt giyimlerin çeşitliliği sizin tercihlerinize bırakılmıştır. Aynı kumaş yapısıyla farklı tasarımları mevcuttur. Derilerde özellikle kahve tonları ve beyazlar kullanılır.

Kadın Aksesuar Modaları

2021 yılı aksesuarları da etkiledi insanların kuaför ihtiyaçlarını karşılayamadıklarından mıdır bilinmez toka dünyası oldukça çeşitlendi. Peluş tokalar, peluş çıt çıtlı tokalar, fularlı tokalar gibi toka dünyası çeşitlenmiştir. Aksesuar renklerinde tüm renkleri bulmak mümkündür. Pelüşlerde özellikle kahve tonları ve kırık beyazlar mevcuttur.

Kadın Bahar Modası Ceketler

Ceket modasında iki tür ürünler vardır kesim olarak aynıdır fakat desenlerde farklılıklar görürsünüz. Kelebek desenlerini, çiçek desenlerini, pötikareler, kapitoneler tüm ceket desenlerinde mevcuttur. Süet ceketler son derece bahar aylarında kullanıma uygundur. Ceketler kadınların en kurtarıcı ürünleridir. İster sweet üstüne isterse klasik bir gömlek üstüne giyilebilir. Vücut ölçülerine göre salaş ya da dar kesimleri tercih edebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.