2020 Yılı Kış Kombinleri

Kombinler kendine yakışanın kendine uymasıdır. Bu yüzdendir ki 2020 yılında da kendinize yakışan kombinler her daim favoriniz olabilir. Ancak şunu belirtmem gerekiyor ki kombin denildiğinde yapmamız gereken şey kendi tarzımızın aslında ne olduğunu bilmek aklımıza ilk gelen şey olmalıdır.

Klasik giyim tarzın, spor giyim tarzın, eklektik giyim tarzı, punk giyim tarzı, western giyim tarzın, maskülen giyim tarzın, grunge giyim tarzın, fütürüstük giyim tarzın, bohem giyim tarzın gibi birçok giyim tarzı mevcuttur. İşte burada önemli olan şey hangi giyim tarzını kendine yakıştırdığını bulmaktadır. Taytlar moda diye gidip tayt giymeyin. Taytlar her hattı ortaya çıkaran bir giyim tarzı olup eğer kalçanız yok ise veya düz bir kalçaya sahipseniz tayt modası sizin için kâbus olur. Çünkü pek şık olmayan bir görüntü meydana çıkar. Bunun yerine vücut hatlarınıza uygun kombinler yapmak daha çok işinize yarayacaktır.

Kış Kombinleri

2018 yılından sonra moda ve moda trendlerinde eskiye dönüş modası başladı ve bu moda 2021 moda trendlerine kadar akın akın devam ediyor. Önce 1960’ li yılların modası kombinler arasında girdi daha sonra 1970’li yılların modası kombinlendi derken şimdide 1980’ li yılların modası tekrar baş gösterdi.

Dolayısıyla 2020 yılı kış kombinleri 1980’ li yılların etkisini göreceğimiz açıktır.

Grunge Sokak Modası

Bundan iki yıl önce ortaya çıkan özgürlük, masumiyet, isyankâr ve aynı zamanda biraz dağınık bir stil 2020 kış modası olarak devam ediyor. Bu kombinde örgülü gömlekler, kot ceketler, örgülü elbiseler ve birazcıkta erkek arkadaşınızdan ödünç alınmış erkek tarzı ceketler bu kombinin tamamlayıcılarıdır. Deri ceketler ile de bir uyum yakalanabilir.

Ultra Hacim Parçalar

Son zamanlarda sokaklarda hem erkekler hemde bayan giyim üzerinde sık sık gördüğümüz modellerdir. Şişmiş parkalar, içine hava basılmış gibi duran montlar ve kabarık ceketler bu kombinin eserlerdir. Ancak şunu söylememiz gerekiyor ki kesinlikle vücudu sıcak tutan bir kombindir. Kabarık ceket ve altına Retro tarzı hafif şiş botlar güzel bir kombin oluşturur. Bu kombini kış ayarlarında kullandığınızda hastalanmanız pek mümkün görünmez. Çünkü gerçekten soğuğa karşı sizi koruyacak ender trendlerden biridir. Birçok trend şıklık uğruna soğuk havayı görmezden gelir. Ancak söz konusu ultra hacim parça kombinleri olduğunda bu sorun ortadan kalkmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.