2015 Kışlık Elbise Modelleri

Karlı, yağmurlu ve fırtınalı günlerle birlikte kış mevsimine de girdik. Soğukların eksik olmadığı kış günlerinde tarzınızı korumak ve hastalanmamak için bu yılın kış modasını takip edebilirsiniz. Diğer yıllara nazaran dar giysilerin ve kıyafetlerin çok fazla yer edinmediği kış modasında tek bir tarz ve renk belirlemekte söz konusu değil.

 

Kışlık Elbise Kombinleri

New York, Paris ve Londra gibi moda merkezlerinde sergilenen defilelerde; metalik altın, askeri, ekose, kürk astar, kuş tüyü gibi farklı tarzlarda ki tasarımlara ön plana çıktı. Bu nedenle 2015 kış modası diğer yılların ortak modası olan kürkle yine gözleri kamaştırıyor. Kürkler ise beyaz ve kırmızı tonlarıyla klasik renginden sıyrılarak daha göz alıcı bir hale geliyor.

Modada Gençlik Etkisi

 

Kışlık Elbise Modelleri

2015 modasında göze çarpan diğer bir ayrıntı ise tasarımların sadece büyüklere değil gençlere de hitap etmesidir. Neon renkler ve optik monokrom desenlerle bilim kurgu filmlerini hatırlatan ve rengârenk kıyafetlerle kışın soğuğuna sıcaklık katan farklı tarzlara sahip ürünler 2015 kış modası içinde kendine farklı bir yer edinmeyi başarmış.

Neon renklerde uzun çizmeler ile kombine edilen kolsuz elbiseler yazdan kalma esintileri taşıyor. Diğer yandan cam göbeği renkleriyle boğazlı elbise modelleri ise kışın hastalanmamak isteyenler için oldukça ideal. Ayrıca defilelerde sergilenen elbiselere bakılınca geçmiş ruhu vintagne tarzı ürünler ve 60’lar modası tekrardan geri geleceğe benziyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.